امروز: شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷
خوش آمدید ، مهمان ! [ ورود

ویژه برنامه های هفته وحدت در مجاورت امام رأفت

هیچ جزییات آگهی پیدا نشد.
توضیحات بیشتر
معاون فرهنگی واجتماعی  شهرداری منطقه ثامن ، ویژه برنامه های فرهنگی هفته وحدت را در این منطقه تشریح کرد
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ثامن، مهدی دانشمند معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ثامن ضمن تبریک ایام میلاد با سعادت پیامبر ختمی مرتبت حضرت رسول اکرم(ص) اظهارکرد: بیش از ۱۰عنوان برنامه متنوع فرهنگی و مذهبی در سطح منطقه ثامن برگزار شده و یا در دست اجرا می باشد.
دانشمند شاخص ترین این برنامه ها را شامل: برگزاری لیگ فوتسال (جام وحدت) ویژه کارکنان شهرداری منطقه ثامن با همکاری پایگاه بسیج شهیدمطهری شهرداری منطقه ثامن، فضاآرائی معابر اصلی منتهی به حرم مطهر رضوی در قالب پرده های بیرقی ، ستونی به تعداد ۵۰۰ عدد و ریسه ها ی پارچه ای الوان به متراژ ۶۰۰۰ مترطول و همچنین برپایی جشن بزرگ پیامبرمهربانی در مجموعه ورزشی وحدت عنوان کرد.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ثامن به برنامه های مشارکتی که با همکاری شوراهای اجتماعی محلات،مدارس و مساجد سطح منطقه برگزار می شوند اشاره و تصریح کرد: مسابقات خوشنویسی و خطاطی با موضوع احادیث و روایات پیامبر اکرم(ص) که در مدارس منطقه در حال برگزاری است، جشن های محلی پیامبر رحمت و پاتوق های سرود در بوستان ها،مساجد و سایر اماکن پیرامون حرم مطهر رضوی و محفل شب قرآنی در خانه موزه شهیدان دهنوی از این دست برنامه های پیش بینی شده در این ایام خواهد بود.

 

وی خاطر نشان کرد: پیش بینی می شود بیش از ۲۰۰۰نفر زائر و مجاور، در ویژه برنامه های فرهنگی و مذهبی هفته وحدت در منطقه ثامن مشارکت داشته باشند.

نظر خود با بیان کنید

ارسال نظر

درباره شرکت عمران و مسکن سازان ثامن

آدرس : مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی سامانه پیامکی: 1000808 تلفن مستقیم روابط عمومی: 33671200 کد پستی : 9154633876 تلفن :33687006 051 فاکس : 3669928 051 کانال ارتباطی: samenkhedmat@