سیدفرهادحجازی، مشاور و معاون فنی و اجرایی سازمان مجری طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهر رضوی شد + گزارش تصویری

هیچ جزییات آگهی پیدا نشد.
توضیحات بیشتر

باصدور احکامی جداگانه از جانب مدیرعامل شرکت عمران و مسکن سازان ثامن ،مهندس سید فرهاد حجازی به عنوان مشاور و معاون فنی و اجرایی سازمان مجری طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهر رضوی منصوب شد

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران و مسکن سازان ثامن ، صبح امروز در جلسه ای با حضور مدیران و مسئولین این شرکت ،از خدمات و فعالیت های مهدی احمری،معاون پیشین ، تقدیر به عمل آمده و سید فرهاد حجازی به عنوان مشاورشهردار منطقه و معاون فنی و اجرایی سازمان مجری طرح بهسازی و نوسازی بافت پیرامون حرم مطهر رضوی منصوب شد.

سید مصطفی نعمتی، مدیرعامل شرکت عمران و مسکن سازان ثامن با تاکید بر شرایط خاص اقتصادی حاکم بر کشور و اهمیت بالای مقوله جذب سرمایه گذار و افزایش مشارکت عمومی در اجرای طرح ها و پروژه های کلان اقتصادی اظهار کرد: اصلاح رویکردها  و تسهیل در امور مرتبط با امر سرمایه گذاری و افزایش مشارکت های عمومی،در اولویت اقدامات این شرکت می باشد.

وی افزود: با عنایت به تجربه موثر و شناخت مهندس حجازی از منطقه و همکاری های مفید و گسترده ای که در حوزه های مختلف عمرانی و اقتصادی داشته اند،امیدواریم شاهد رونق این بخش و پیشرفت سریع تر اجرای پروژه های عمرانی  و تحقق اهداف طرح بهسازی و نوسازی بافت پیرامون حرم مطهر باشیم.

سید فرهاد حجازی،مشاور و معاون فنی و اجرایی سازمان مجری طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهر رضوی عنوان کرد: با تسهیل در امور فنی و اجرایی با تکیه بر تخصص و توان داخلی مجموعه و استفاده بهینه از آن، میتوان در جهت جلب هرچه بیشتر اعتماد سرمایه گذاران،تکریم ارباب رجوع و احقاق حقوق مجموعه ذی نفعان در این طرح ملی گام های موثری برداشت.

شایان ذکر است سیدفرهاد حجازی پیش از این مدیریت اجرایی طرح بهسازی و نوسازی محله عامل مشهد مقدس را بر عهده داشته و همچنین قائم مقام اسبق شهردارمنطقه و مدیرعامل شرکت عمران و مسکن سازان  ثامن بوده است.

 

نظر خود با بیان کنید

ارسال نظر

درباره شرکت عمران و مسکن سازان ثامن

آدرس : مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی سامانه پیامکی: 1000808 تلفن مستقیم روابط عمومی: 33671200 کد پستی : 9154633876 تلفن :33687006 051 فاکس : 3669928 051 کانال ارتباطی: samenkhedmat@