دیدار مدیرعامل شرکت عمران و مسکن سازان ثامن و رییس دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی

هیچ جزییات آگهی پیدا نشد.
توضیحات بیشتر

به گزارش روابط عمومی ،صبح امروز مدیرعامل شرکت عمران و مسکن سازان ثامن به اتفاق جمعی از مدیران این مجموعه با حضور در دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی واقع در خیابان آیت الله خزعلی(ره)،با حجت الاسلام والمسلمین محمدمهدی مسعودی،رییس دفتر تبلغات اسلامی استان دیدار و گفتگو کردند.

مدیرعامل شرکت عمران و مسکن سازان ثامن،با تاکید بر اهمیت و ضرورت فعالیت های فرهنگی و مذهبی در جامعه شهری مسلمان و متدین اظهارکرد: مجموعه مجری طرح از اجرای پروژه های فرهنگی در طرح بهسازی و نوسازی بافت پیرامون حرم مطهر استقبال کرده و در این زمینه آمادگی هرگونه همکاری با دفتر تبلیغات اسلامی استان را در جهت گسترش فعالیت های فرهنگی_مذهبی و اجتماعی درمنطقه را دارد.

وی تصریح کرد: دفتر تبلیغات اسلامی می تواند شهرداری منطقه ثامن را به عنوان عاملی جهت اجرای طرح ها و برنامه های فرهنگی در اطراف و اکناف حرم مطهررضوی همپای خود مد نظرداشته باشد.

حجت الاسلام مسعودی،رییس دفترتبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی نیز با اشاره بر نقش موثرشهرداری در مدیریت و اجرای برنامه های اجتماعی و فرهنگی در سطح شهر گفت: اقدامات و فعالیت های شهرداری در اطراف حرم مطهر و در راستای ارائه خدمات فرهنگی به زائران و مجاوران آستان ملکوتی امام هشتم(ع) ارزنده است.

وی همچنین از ایجاد تفاهم نامه ای فی مابین دفتر تبلیغات اسلامی استان و مجموعه مجری طرح بهسازی و نوسازی بافت پیرامون حرم مطهر رضوی با هدف گسترش تعاملات و مناسبات و نیز دستابی به اهداف فرهنگی مشترک دو مجموعه در آینده ای نزدیک خبر داد.

 

نظر خود با بیان کنید

ارسال نظر

درباره شرکت عمران و مسکن سازان ثامن

آدرس : مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی سامانه پیامکی: 1000808 تلفن مستقیم روابط عمومی: 33671200 کد پستی : 9154633876 تلفن :33687006 051 فاکس : 3669928 051 کانال ارتباطی: samenkhedmat@