دیدار مدیرعامل شرکت عمران و مسکن سازان ثامن با حضرت آیت‌الله حاج مهدی مروارید + گزارش تصویری

هیچ جزییات آگهی پیدا نشد.
توضیحات بیشتر

آیت الله مهدی مروارید در این جلسه ضمن تاکید بر جایگاه ویژه منطقه ثامن در جهان اسلام به لحاظ وجود مضجع شریف و نورانی حضرت امام رضا(ع) در این محدوده اظهار نمودند: خدمت رسانی به زائران و مجاوران در محدوده حرم مطهررضوی و اجرای برنامه های مدیریت شهری کاری ارزشمند است که لازمه آن شجاعت است و اینجانب دعاگوی تمام خدمت گزاران زائران و مجاوران هستم.

ایشان ضمن ذکر روند بهسازی و نوسازی مدرسه علمیه سعادت واقع در میدان شهداء مشهد، بررعایت حدود وقف و نیات واقف تاکید داشتند و مطرح نمودند که در خصوص املاک و رقبات وقفی رعایت تمام موازین شرعی می باید انجام پذیرد.

همچنین دررابطه با بحث مساجد،تنها مساجدی که در معابر عمومی شهر واقع می شوند و شهرداری لاجرم باید نسبت به تخریب آن ها اقدام نماید،می بایست تبدیل به احسن صورت پذیرد.

آیت الله مروارید همچنین بر رعایت حدود شرعی و اخذ رضایت شهروندان در مواردی که شهرداری ناگزیر از تملک املاک و اراضی آن هاست تاکید کرد.

 

سید مصطفی نعمتی،شهردار منطقه ثامن نیز پس از ارائه گزارشی از عملکرد شهرداری و نهاد مجری طرح بهسازی و نوسازی بافت پیرامون حرم مطهر رضوی خاطرنشان کرد: اولویت اصلی مجموعه ما ارائه خدمات به زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی بر پایه جلب رضایت و ارتقاء رفاه مجاوران بارگاه ملکوتی ثامن الحجج(ع) می باشد.

 

نظر خود با بیان کنید

ارسال نظر

درباره شرکت عمران و مسکن سازان ثامن

آدرس : مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی سامانه پیامکی: 1000808 تلفن مستقیم روابط عمومی: 33671200 کد پستی : 9154633876 تلفن :33687006 051 فاکس : 3669928 051 کانال ارتباطی: samenkhedmat@