در جلسه مشترک مدیرعامل شرکت عمران و مسکن سازان ثامن و رییس و اعضای شورای شهر مشهد مطرح شد؛

هیچ جزییات آگهی پیدا نشد.
توضیحات بیشتر

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، محمدرضا حیدری رئیس شورای شهر مشهد در این جلسه گفت: باید پروژه های خرد مردمی و سرمایه های خارج از استان و کشور را با تهیه بسته های آماده سرمایه گذاری به سوی شهر مشهد جذب کنیم.

حمیدرضا موحدی زاده نائب رئیس شورای شهر مشهد نیز، اظهار کرد: شعار «مشهد شهر ملی» همانند شمشیر دولبه عمل کرده است و مسئولین مرکز با گرفتن اختیارات از شهرداری و با توجیه آنکه پروژه ملی است آن را به مرکز منتقل کرده اند.

وی ادامه داد: تعدد ارگانهای تصمیم‌گیرنده باعث خنثی کردن ظرفیت‌های یکدیگر می‌شود لذا همکاری شهرداری با آستان قدس رضوی و استفاده از توانمندی های آنها باعث هم افزایی بیشتر خواهد شد.

نائب رئیس شورای شهر خواستار ایجاد درک مشترک بین سازمانها نسبت به طرح اطراف حرم رضوی شد و افزود: متاسفانه هر سازمان در طرح اطراف حرم فقط بخش مربوط به خود را مد نظر قرار داده و به صورت جزیره ای عمل کرده و نگاه تک بعدی باعث بوجود آمدن وضعیت کنونی شده است.

موحدی زاده تاکید کرد: جای شهرداری و اداره راه و شهرسازی عوض شده است و برای حصول پیشرفت بایستی هر کس به جای خود بازگردد.

 

لازم به ذکر است تاریخ آغاز به کار طرح بهسازی اطراف حرم به سال ۷۱ و نامه مرحوم کازرونی به مقام معظم رهبری و موافقت ایشان مربوط است و میزان پیشرفت پروژه از زمان تصویب در سال ۷۲ تا کنون ۴۵ درصد بوده و در این پروژه طرح مسکن ثامن با جذب منابع مردم و مالکین با ساخت ۱۴۰۰ واحد مسکونی و ۹۰۰ واحد مسکونی تحویل داده شده اجرایی شده است و سایر پروژه های تعریف شده در این محدوده در حال ساخت هستند.

نظر خود با بیان کنید

ارسال نظر

درباره شرکت عمران و مسکن سازان ثامن

آدرس : مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی سامانه پیامکی: 1000808 تلفن مستقیم روابط عمومی: 33671200 کد پستی : 9154633876 تلفن :33687006 051 فاکس : 3669928 051 کانال ارتباطی: samenkhedmat@