امروز: شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷
خوش آمدید ، مهمان ! [ ورود

تاکید بر اهمیت سرمایه گذاری در طرح ملی نوسازی پیرامون حرم رضوی

هیچ جزییات آگهی پیدا نشد.
توضیحات بیشتر

سید مصطفی نعمتی در دومین نشست فعالان و سرمایه گذاران حوزه اقتصادی منطقه ثامن با مدیران شهری؛ گفت: مجموعه مجری این طرح، حامی حقوق شهروندان و سرمایه‌گذاران است و بر حفظ این حقوق تاکید جدی دارد.

وی افزود: افزایش سطح سبز منطقه بعنوان یکی از اولویت‌های مهم طرح نوسازی بافت است که امیدواریم این مهم با حمایت و پشتیبانی سرمایه‌گذاران و فعالان حوزه ساخت و ساز منطقه همراه شود تا به اهداف مدنظر نائل شویم.

 احمد نوروزی، رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای شهر مشهد هم در ادامه این نشست گفت: خط مشی شورای پنجم برمبنای تسهیل فضای کسب و کار و امور اقتصادی است.

وی افزود: باید بستر مناسب برای جذب سرمایه‌گذار در منطقه ثامن فراهم شود چراکه عمران و آبادانی با حضور سرمایه‌گذاران تسریع و تقویت می‌شود.

رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای شهر مشهد گفت: اگر به فکر اقشار کم‌درآمد و کارگران زحمت‌کش هستیم باید در راستای فعال شدن پروژه‌های ساختمانی و عمرانی گام برداریم تا امید را در این قشر پرزحمت احیا نماییم.

نوروزی افزود: برای تحقق موارد یادشده باید تدبیر مناسبی اندیشیده شود، به همین منظور و با هدف تسهیل امور سرمایه‌گذاری، کارگروهی با عنوان «کارگروه تسهیل» در کمیسیون اقتصادی شورا شکل گرفته که در آن علاوه بر تعدادی از منتخبین شورای پنجم، شهردار و برخی از مدیران شهری مشهد نیز عضویت دارند.

وی  گفت: نگاه کارگروه تسهیل برمبنای حل مشکل است که تاکنون تصمیمات خوبی نیز برای رفع مشکلات درآن اتخاذ شده است.

رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای شهر مشهد تصریح کرد: نیاز بافت پیرامونی حرم مطهر رضوی صرفا منوط به کاربری‌های تجاری و فروشگاهی نیست بلکه تمام نیاز‌های ۲۵ میلیون زائری که سالیانه مشهد را بعنوان مقصد سفر خود انتخاب می‌کنند باید مورد توجه قرارگیرد؛ زائر و گردشگر نیازمند مراکز تفریح کودکان، موزه و … است که سرمایه‌گذاران باید به این زمینه‌ها نیز توجه نمایند.

نوروزی گفت: سرمایه‌گذاران می‌توانند با تملک و خرید مجموعه‌های میراثی و استفاده از آن‌ها در قالب کاربری‌های رستوران، موزه، نمایشگاه و … از فرصت خوبی که فراهم شده استفاده کنند تا شاهد اتفاقات خوبی باشیم.

نظر خود با بیان کنید

ارسال نظر

درباره شرکت عمران و مسکن سازان ثامن

آدرس : مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی سامانه پیامکی: 1000808 تلفن مستقیم روابط عمومی: 33671200 کد پستی : 9154633876 تلفن :33687006 051 فاکس : 3669928 051 کانال ارتباطی: samenkhedmat@