بافت پیرامون حرم رضوی،بستری مناسب جهت سرمایه گذاری در زمینه توریسم مذهبی

هیچ جزییات آگهی پیدا نشد.
توضیحات بیشتر

به گزارش روابط عمومی،جمعی از سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی کشور ترکیه که به منظور گسترش روابط و مناسبات اقتصادی به مشهد مقدس سفر و با شهردار مشهد دیدارکرده بودند،با حضور در منطقه ثامن از پروژه های بافت پیرامون حرم مطهر رضوی بازدید به عمل آوردند.

 سید مصطفی نعمتی،مدیرعامل شرکت عمران و مسکن سازان ثامن با اشاره به حضور سالانه بیش از ۲۵ میلیون زائر در مشهد مقدس اظهار کرد: زائران ترک زبان بسیاری از سراسر دنیا به مشهد سفر میکنند که فرصت مغتنمی برای سرمایه گذاران ترکیه ای فراهم می آورد.

مدیرعامل شرکت عمران و مسکن سازان ثامن با تاکید بر نزدیکی فرهنگ و باورهای مذهبی و اجتماعی مردم دو کشور دوست و همسایه یعنی ایران و ترکیه به ویژه شیعیان و علویان، افزود:بافت پیرامون حرم مطهررضوی،بستری مناسب جهت سرمایه گذاری در زمینه توریسم مذهبی است و مجموعه مجری طرح بهسازی و نوسازی بافت پیرامون حرم مطهررضوی آمادگی هرگونه همکاری در این زمینه را دارد.

 فاروغ علی ایلدیروم،مسئول هیئت سرمایه گذاری ترکیه،نیز پس از بازدید از پروژه های منطقه ثامن از جمله خانه تاریخی داروغه و مجتمع تجاری_اقامتی آرمان، در دیدار با سیدمصطفی نعمتی شهردار منطقه،با اشاره به اینکه مدیریت شهری مشهد کار بزرگی در اطراف حرم مطهر رضوی انجام می دهد،اظهار کرد: ایده های مهندسان ایرانی در اجرای پروژه های این طرح عظیم،زیبا و شایسته تقدیر است.

وی  افزود: اینکه در یک مجموعه بصورت همزمان تمام امکانات رفاهی در نزدیک ترین منطقه به نقطه هدف گردشگران اجرا شده باشد کاری است که به زیبایی در بازدید امروز شاهد آن هستیم.

مسئول هیئت سرمایه‌گذاری ترکیه در ادامه با اشاره به راه‌اندازی دفتر همکاری‌های مشترک مدیریت شهری مشهد و سرمایه گذاران ترکیه در آینده ای نزدیک،گفت: امیدواریم با آغاز بکار این دفتر در مشهدمقدس،به زودی بتوانیم شاهد همکاری های گسترده فی مابین باشیم.

نظر خود با بیان کنید

ارسال نظر

درباره شرکت عمران و مسکن سازان ثامن

آدرس : مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی سامانه پیامکی: 1000808 تلفن مستقیم روابط عمومی: 33671200 کد پستی : 9154633876 تلفن :33687006 051 فاکس : 3669928 051 کانال ارتباطی: samenkhedmat@