قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی از نمایشگاه”غدیر تا قدر” در بافت پیرامونی حرم مطهر رضوی بازدید کرد

هیچ جزییات آگهی پیدا نشد.
توضیحات بیشتر

به گزارش روابط عمومی شب گذشته و همزمان با ایام شهادت حضرت مولی الموحدین امیرالمومنین امام علی (ع)، سیدمرتضی بختیاری، قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی از نمایشگاه از غدیر تا قدر در بافت پیرامون حرم مطهر رضوی بازدید به عمل آورد.
بختیاری در حاشیه این بازدید ضمن خرسندی از کیفیت برپایی این نمایشگاه اظهارکرد: توفیق حاصل شد در سالروز ارتحال امام بزرگوار رحمت الله علیه که تقارن داشت با اولین روز از لیالی قدر و ضربت خوردن مولی الموحدین حضرت علی ابن ابیطالب و دیداری از نمایشگاه پربار که با همت شهردارمحترم ثامن مشهد جناب مهندس نعمتی  و جناب آقای دانشمند و همکاران عزیزشان برگزار شده بود داشته باشیم.
وی با اشاره به تلفیق مبانی هنری و دینی در این نمایشگاه گفت: استفاده از هنر در کنار تبلیغ عزیزان روحانی با  فضل بسیار تاثیرگذار بود و قطعات تاریخی با زبان  هنرو روایت تاریخی به خوبی ارائه می شد و انبوه جمعیت  خصوصا جوانان و نوجوان عزیز بهره مند می شد .
بختیاری در پایان خاطرنشان کرد: وظیفه مندم از این تدبیر فرهنگی و هنرمندانه شهرداری محترم آن در جوار مضجع منور امام مهربانی ها آقا علی ابن موسی الرضا علیه آلاف التحیت و الثناء صمیمانه قدردانی و تشکر داشته باشم
 از خداوند سبحان در ایام نورانی قدر و شهادت حضرت علی علیه السلام و تقارن این ایام با سالگرد امام راحل ره و قیام پانزدهم خرداد سال ۱۳۴۲ که آغاز نهضت اسلامی داشت توفیقات روزافزون همه عزیزان دست اندرکار را از خداوند سبحان مسئلت دارم.

 

نظر خود با بیان کنید

ارسال نظر

درباره شرکت عمران و مسکن سازان ثامن

آدرس : مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی سامانه پیامکی: 1000808 تلفن مستقیم روابط عمومی: 33671200 کد پستی : 9154633876 تلفن :33687006 051 فاکس : 3669928 051 کانال ارتباطی: samenkhedmat@