امروز: پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
خوش آمدید ، مهمان ! [ ورود

بازدید بیش از ۲۴۰۰۰ نفر از نمایشگاه «غدیر تا قدر»

هیچ جزییات آگهی پیدا نشد.
توضیحات بیشتر

آئین اختتامیه و مراسم تقدیر از دست اندرکاران نمایشگاه غدیر تا قدر، با حضور روحانیون، خانواده معظم شهدا و ایثارگران، اعضای شوراهای اجتماعی محلات منطقه و مسئولین محلی در منطقه ثامن برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی ،مهدی دانشمند معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری شرکت عمران و مسکن سازان ثامن در مراسم اختتامیه و تقدیر از دست‌اندرکاران نمایشگاه فرهنگی «غدیر تا قدر» که شب گذشته، در مسجد و حسینیه گدای علی، محله عیدگاه مشهد برگزار شدضمن تشکر از برگزارکنندگان نمایشگاه، بیان کرد: برگزاری این نمایشگاه به معنای واقعی، مشارکتی اجتماعی و کاری مردمی بود.

معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت عمران و مسکن سازان ثامن، واگذاری فعالیت‌های فرهنگی به مردم را از سیاست‌های این معاونت عنوان کرد و افزود: ما اعتقاد داریم که کار فرهنگی فقط توسط خود مردم می‌تواند به خوبی اجرا شود و شهرداری در این مسیر، تنها تسهیل کننده است.

دانشمند با ابراز این مطلب که ما معتقدیم با حضور مردم می‌شود کارهای بزرگی انجام داد، در رابطه با حمایت شهرداری از اجرای برنامه‌های فرهنگی، اعلام کرد: تشکل‌های مردمی، ما را در انجام برنامه‌هایی که رنگ‌وبوی مشارکت اجتماعی دارد، در کنار و همراه خود بدانند.

دانشمند در ادامه ضمن اعلام بازدید شبانه، ۱۵۰۰ نفر از نمایشگاه «غدیر تا قدر» طی شب‌های برگزاری، اظهار کرد: ما انتظار این حضور مردم را نداشتیم اما استقبال خوبی صورت گرفت و کیفیت کار تا حدی بود که در طول مدت برگزاری نمایشگاه،بیش از ۲۴۰۰۰ نفر از آن بازدید کردند و حتی از شهرها و استان‌های دیگر نیز برای برگزاری این نمایشگاه متقاضی داشتیم.

 

وی در پایان از همکاری روحانیان، نیروی انتظامی، پلیس راهور، نیروهای خدمات شهری و معاونت فرهنگی و اجتماعی منطقه ثامن برای همکاری در برگزاری نمایشگاه تشکر کرد.

شایان ذکر است اجرای مدح امام علی(ع) توسط کودک سه‌ساله به نام مهیار رمضان‌پور، مداحی سید مصطفی قدمگاهی، مداح اهل بیت(ع) و در پایان، تقدیر از دست اندرکاران برگزاری نمایشگاه «غدیر تا قدر» و نیز اهدای جوایز برگیزدگان اولین دوره مسابقات اذان نونهالان و نوجوانان منطقه ثامن نیز از سایر برنامه‌های این مراسم بود.

 

نظر خود با بیان کنید

ارسال نظر

درباره شرکت عمران و مسکن سازان ثامن

آدرس : مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی سامانه پیامکی: 1000808 تلفن مستقیم روابط عمومی: 33671200 کد پستی : 9154633876 تلفن :33687006 051 فاکس : 3669928 051 کانال ارتباطی: samenkhedmat@