اصلاح فرایندهای اداری و برکراسی زدایی جزو اقدامات مهم شورا خواهد بود

هیچ جزییات آگهی پیدا نشد.
توضیحات بیشتر

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ثامن مشهد مقدس، بتول گندمی،رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، در دومین نشست فعالان و سرمایه‌گذاران حوزه اقتصادی منطقه ثامن که با حضور جمعی از اعضای شورا و مدیران شهری مشهد برگزار شد، اظهارکرد: بسیار خرسندم که بعد از پنج ماه از آغاز فعالیت پنجمین دوره از مدیریت شهری جدید مشهد، در نشستی شرکت کرده‌ام که حاضران نسبت به شهردار منتخب منطقه ابراز خرسندی و رضایت می‌کنند.
گندمی با بیان اینکه توانایی بالای مدیریت مهندس نعمتی، سازمان زمین خورده عمران را در دوره نخست شورای شهر مشهد احیا و از شرایط نابه سامانش خارج کرد، افزود: امیدواریم این رضایت عمومی از مجموعه مدیران شهری در تمام مناطق شهرداری گسترش پیدا کند و دغدغه شهروندان و سرمایه‌گذاران برطرف شود.
وی با اشاره به سخنان انتقادی تعدادی از حاضران در جلسه که نسبت به شرایط گذشته گله مند بودند و از بسته بودن فضای سرمایه‌گذاری در پروژه های شهری مشهد مقدس نارضایتی داشته‌اند،اظهار کرد: باید عاملان و مسببان اصلی ایجاد نارضایتی های شهروندان و سرمایه گذاران از عملکرد مدیران شهری و بسته بودن فضای مشارکت و سرمایه گذاری در شهر،شناسایی و کسانی که نسبت به حقوق مردم تعلل نموده اند معرفی شوند.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس ضمن تاکید بر لزوم پرهیز اعضای شورا از مرعوب جو سیاسی قرار گرفتن، اظهار کرد: نباید اجازه دهیم که جو سیاسی خاصی بر مجموعه مدیریت شهری حاکم شود و مردم بواسطه این امر متضرر شوند.
گندمی با بیان اینکه گفتمان حاکم بر حوزه سرمایه‌گذاری نیازمند تغییر یافتن است، تصریح کرد: افزایش رونق کسب و کار ، افزایش اشتغال ، شادابی محیطی ، رضایت شهروندان ، امیدواری و رونق اقتصادی برای همگان را در پی خواهد داشت.
وی خاطرنشان کرد: کمیسیون امور اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت های شورا در این خصوص نقش پررنگی را ایفا می‌کند؛ این کمیسیون باید در جهت بروکراسی‌زدایی گام بردارد چرا که باعث تاسف است پروژه‌ای با ۵ سال تاخیر در پیشرف روبرو شود.

 

عضو شورای پنجم شهر مشهد بروکراسی زدایی و اصلاح فرایندهای اداری را جزو اولویت های مهم شورای پنجم برشمرد و ابراز امیدواری کرد با اقدامات این شورا رضایت و اطمینان شهروندان و سرمایه گذاران را جلب کنیم. 
نظر خود با بیان کنید

ارسال نظر

درباره شرکت عمران و مسکن سازان ثامن

آدرس : مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی سامانه پیامکی: 1000808 تلفن مستقیم روابط عمومی: 33671200 کد پستی : 9154633876 تلفن :33687006 051 فاکس : 3669928 051 کانال ارتباطی: samenkhedmat@