امروز: پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
خوش آمدید ، مهمان ! [ ورود

اختتامیه اولین دوره مسابقات اذان بافت در خانه تاریخی داروغه برگزار شد

هیچ جزییات آگهی پیدا نشد.
توضیحات بیشتر

اختتامیه اولین دوره مسابقات اذان  منطقه ثامن در خانه تاریخی داروغه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران و مسکن سازان ثامن ،آیین اختتامیه اولین دوره مسابقات اذان در بافت پیرامونی حرم مطهر رضوی با حضور سیدمصطفی نعمتی مدیرعامل شرکت عمران و مسکن سازان ثامن ، جمعی از روحانیون و ائمه جماعات مساجدمنطقه و خانواده شهید محسن حاج حسنی کارگر ، شامگاه یکشنبه ۲۱خردادماه مصادف با بیست و پنجمین روز از ماه مبارک رمضان در محل خانه تاریخی داروغه برگزار شد.
 
مهدی دانشمند معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت عمران و مسکن سازان ثامن در خصوص اهداف برگزاری این مسابقات اظهار کرد: تشویق نونهالان و نوجوانان به مقوله اذان و همچنین شناسایی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های فرهنگی منطقه از جمله اهداف برگزاری این دوره از مسابقات بود.  
وی افزود: برای ارزش گذاری بیشتر به این مسابقات در مرحله برگزاری و نیز آزمون از اساتید برجسته حرفه‌ای و بین المللی استفاده کردیم تا بعد از اتمام مسابقات نیز نفرات برتر و استعدادها بتوانند زیر نظر این اساتید کسب فیض کنند.
دانشمند تصریح کرد: مصطفی حاج حسنی کارگر و حسن گلچین که از جمله قاریان و موذنان برتر استان و دارای مقامات کشوری و بین المللی نیز هستند در مرحله پایانی و آیین اختتامیه مسابقات امر داوری متسابقین را برعهده داشتند.
شایان ذکر است فراخوان و برگزاری مقدمات این دوره از مسابقات به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ثامن مشهدمقدس و با مشارکت شوراهای اجتماعی محلات و مساجد فعال سطح منطقه با حضور بیش از۱۲۰ شرکت کننده برگزارگردید و در مراسم اختتامیه ۲۸نفر در رده سنی نونهالان(۷ تا۱۰سال) و۴۰نفردر رده سنی نوجوانان(۱۱-۱۵سال)به رقابت پرداختند که در پایان از ۳ نفر برگزیده هر گروه با اهدای جوایز و لوح یادبود تقدیر به عمل آمد.
نظر خود با بیان کنید

ارسال نظر

درباره شرکت عمران و مسکن سازان ثامن

آدرس : مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی سامانه پیامکی: 1000808 تلفن مستقیم روابط عمومی: 33671200 کد پستی : 9154633876 تلفن :33687006 051 فاکس : 3669928 051 کانال ارتباطی: samenkhedmat@