امروز: پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
خوش آمدید ، مهمان ! [ ورود

اجرای ۱۳هزار مترمربع آسفالت در سطح معابر پیرامون حرم رضوی + گزارش تصویری

هیچ جزییات آگهی پیدا نشد.
توضیحات بیشتر

به گزارش روابط عمومی ، سیدفرهاد حجازی با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای ارتقای سطح رفاه و تسهیل تردد وسایل نقلیه، ۱۳ هزار مترمربع از معابر بافت پیرامون حرم مطهر رضوی روکش ولکه‌گیری آسفالت شده است.

حجازی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۶۰ درصد از تملکات املاک معارض محدوده اجرای طرح بهسازی و نوسازی بافت پیرامون حرم رضوی انجام شده،درحالی که بسیاری از این موارد پس از آزادسازی،جهت واگذاری به صاحبان پروژه ها تخریب و تسطیح شده که معابر خاکی را به وجود می آورد تصریح کرد: اولویت اصلی ما در حوزه آسفالت معابر تسطیح و آسفالت این معابر خاکی است.

وی افزود: پروژه مذکور با اعتباری بالغ بر ۲میلیاردوپانصدوپنجاه میلیون ریال در قالب برنامه های خانه بهار و باهدف زیباسازی منظر و تسطیح اراضی رهای پس از تملک و نیز تسطیح معابر و تسهیل تردد زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی اجرا شده است

معاون فنی و اجرایی مجموعه مجری طرح بهسازی و نوسازی بافت پیثرامون حرم مطهر رضوی خاطرنشان کرد: از این حجم عملیات انجام شده  ۹ هزار متر مربع همراه با زیرسازی و نیز ۴هزارمتر مربع مربوط به اصلاح و ترمیم سطوح آسیب دیده معابر بوده است.

 

 

نظر خود با بیان کنید

ارسال نظر

درباره شرکت عمران و مسکن سازان ثامن

آدرس : مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی سامانه پیامکی: 1000808 تلفن مستقیم روابط عمومی: 33671200 کد پستی : 9154633876 تلفن :33687006 051 فاکس : 3669928 051 کانال ارتباطی: samenkhedmat@